Om oss

Skjermbilde 2021-03-05 kl. 13.25.34.png

Are Nyhagen
Avdelingsleder Event

Mail: are@best-event.no

Mobil: +47 481 96 586

Alex Nyhus
Prosjektleder

Mail: alex@best-event.no

Mobil: +47 988 24 657

2020_02_Best_Event_Aptum10261_edited.jpg

David Bjorvand
Prosjektleder
Mail: david@best-event.no
Mobil: +47 476 02 810

2020_02_Best_Event_Aptum10807_edited.jpg

Nina Martinsen
Adminstrasjon

Mail: nina@best-event.no

Mobil: +47 992 91 686

2020_02_Best_Event_Aptum11034_edited.jpg

Torbjørn Hangeland
Prosjektleder

Mail: torbjorn@best-event.no

Mobil: +47 959 35 466

2020_02_Best_Event_Aptum10712_edited.jpg

Rasmus Mikalsen Øsleby
Prosjektleder

Mail: rasmus@best-event.no
Mobil: +47 476 37 541

Skjermbilde 2022-01-04 kl. 11.49_edited.jpg
Skjermbilde 2022-01-04 kl. 11.49_edited.jpg

Anders Hamre Paulsen
Prosjektleder Messe

Mail: anders.paulsen@best-event.no
Mobil: +47 483 05 965

VI SØKER SALGSSJEF

Jeanette Hansen
Prosjektleder

Mail: jeanette@best-event.no
Mobil: +47 971 84 026

2020_02_Best_Event_Aptum11294_edited.jpg

Synnøve Egedal
Leder Kurs & Konferanse

Mail: synnove@best-event.no
Mobil: +47 928 43 633

2020_02_Best_Event_Aptum10791_edited.jpg

Suat Sarioglu
Avdelingsleder Kurs & Konferanse
Mail: suat@best-event.no
Mobil: +47 976 45 711

Skjermbilde 2022-04-05 kl. 12.40.34.png

Anette Sandnes
Booking Konferanse

Mail:anette.sandnes@best-event.no
Mobil: +47 958 15 496

+47 380 71 700

 Best Event AS ble etablert i 2005 og har som målsettning å være best på event og en naturlig samarbeidspartner for næringslivet og organisasjoner. Vi har lang erfaring og et stort nettverk. Dette gjør at vi har fleksible samarbeidspartnere og en utmerket organisasjon, som gjør at vi kan levere alt fra prosjektledelse på store eventer til mindre samlinger. Vi vil være tilstede hele veien, fra kontakten skapes til arrangementet er gjennomført og evaluert. Dette for å gjøre jobben enklest mulig for deg som kunde.

 

I 2010 startet vi opp som agent på gruppereiser. Ettersom flere av våre kunder etterspurte reiser, så vi det som en nødvendighet å profesjonaliserer reisevirksomheten for å knytte våre kunder enda tetter til oss. Vi gjennomfører turer til destinasjoner både i inn og utland.

 

Vi støtter lokalmiljøet og er stolte sponsorer av KIF, KRS Topphåndball, Fløy, IK Start, Strømmestiftelsen, Høvdingen, Tveit IL, Foreningen for barnepaliasjon, Try Frustøl Motorsport . 

Følg oss

KRISTIANSAND

Best Event AS 

Skibåsen 42E, Sørlandsparken, 4636 Kristiansand

Org. nr: 918 677 046  MVA

  • Facebook
  • Instagram

VIL DU VI SKAL KONTAKTE DEG?

arrow&v